SÜRMELİ HOCA YORUMLAR


Aziz Kardeşlerim
Bu Sayfada; Şahsımız ve Hizmetlerimizden Memnun Kalan Bazı Danışanlarımızın Bizimle Paylaştıkları Memnunıyet Mesajlarını Paylaşıyoruz.Kıymetli Kardeşlerim
Bu paylaştığımız mesajların tamamı bizzat danışanlarımızın bize yazdığı durum ve düşünceleridir.

Bu şekilde piyasada farklı telefonla kendi kendilerine mesaj yazan veya farklı yollar ile bu mesajları oluşturan ve insanlar bizde iyileşiyor izlenimi vermeye çalışanlar var.

Bizim paylaştığımız bu mesajlarda herhangi bir hile varsa Allah c.c. bize lanet etsin...Ayrıyeten şu uyarılarımızı da tekrar belirtmek istiyorum ki:

Bizler hiçbir tıbbı, psikolojik, nörolojik vb. cismani bir alanda teşhis, tanı tedavi gibi bir hizmet sunmuyoruz.
Yaptığımız hiçbir işlem neticesinde herhangi bir hastalığınız izale olacak veya herhangi bir muradınız hasıl olacak vb vaatler içerisinde değiliz.
Sizin talebiniz üzere; üzerinizde herhangi bir negatif enerji tesbit etmemiz, bunu size beyan etmemiz neticesinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Yaşadığınız herhangi bir hastalığı veya sıkıntıyı üzerinizde var olduğunu düşündüğümüz negatif enerji (manevi sıkıntı) neticesinde yaşıyorsunuz gibi birşey iddea etmiyoruz.
Bu metafiziksel alana inanıp inanmamak, bize danışmak ve bize işlem hazırlatmak hususunda hür olduğunu hatırlatırız.
Bizler psikolojik, nörolojik vb. sıkıntılar yaşayan kardeşlerimize doktor tedavisi yanı sıra manevi destek sunuyor,
Manevi danışmanlık dini rehberlik ve spiritualist hizmetler alanında yasal bir şekilde faaliyet gösteriyoruz.
Web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımız metafizik, parapsikoloji, astroloji, bioenerji ve spiritüel alanlarda araştırma, bilgilendirme ve ülkemizde bu yönde bilinç oluşturmak amacıyla hizmet vermektedir.
Ayrıca web sitemizde ve sosyal medya sayfalarımızda psikolojik, nörolojik vb. hastalıklar yaşayan kişilerin doktor tedavisine başvurması ve doktor tedavisi yanı sıra (inançlı kişilerin) İslamiyete maneviyata sevk edilmesi hususunda da bilgilendirmeler yapılmaktadır.
Ayrıca vatanın birlik ve beraberliği, toplumun huzur ve refahı hususunda da bilgilendirmeler yapılmaktadır.
Kanalda yer alan video, görsel ve metinlerin tamamı 5846 sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında olup eser sahibinin izni olmaksızın hiçbir mecrada kısmen veya tamamen kullanılamaz.
Zikrettiğimiz gibi kanallarımızda hiçbir tedavi yöntem ve tanısı yapılmamakta, 1219 sayılı Yasa kapsamında herhangi bir faaliyet icra edilmemektedir.
Yayınladığımız bütün seans videoları 18 yaş altı için uygun değildir!
Yayınladığımız rukye bioenerji seans videoları danışanlarımızın yazılı imzalı yayın onayı vermesi neticesinde yayınlanmaktadır.
Ayrıyeten bazı video ve metinlerimizde kullandığımız "şifa bulmak" gibi cümlelerin hiçbir tıbbi psikolojik vb. hastalığın iyileşmesi tedavi olması manasında değil, kişinin kuran-ı kerimden dua ve zikirden huzur ve sekinet bulması, üzerindeki negatif enerjinin izale olması manasına geldiğini belirtmek isteriz.
Aynı şekilde büyü, nazar, haset, musallat ve manevi sıkıntılar olarak isimlendirdiğimiz vakıalarında hiçbir psikolojik nörolojik vb. hastalık ile alakası yoktur.
Bunlar kişi üzerindeki negatif enerjinin varlığını ve mahiyetini daha iyi ifade edebilmek ve sosyal medya seo argoritmasında yer bulabilmek, cincilik, büyücülük, falcılık, medyumluk vb. tasvip etmediğimiz alanlar ile iştigal ederek halkımızın dini duygularını istismar ederek onları maddi ve manevi zarara uğratan, onları islamiyetten ve maneviyattan uzaklaştıran kişilerin ve sahtekarların önüne çıkmak, insanların o karanlık çukurlara düşmelerine mani olmak içindir.
Anasayfa İletişim
--- Whatsapp İletişim Hattı: 0545 374 10 57 ---


© Telif Hakkı 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.®

Tıkla ve Whatsapp Sayfasına Git